Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Blog

Kołki do styropianu: Jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Współczesne technologie budowlane wymagają stosowania wysokiej jakości materiałów izolacyjnych, wśród których styropian odgrywa istotną rolę. Wybór odpowiednich kołków do mocowania styropianu jest kluczowy dla trwałości i efektywności ocieplenia, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

Czytaj dalej
pianka

W dzisiejszych czasach, kiedy liczba pożarów w budynkach stale rośnie, coraz większą uwagę zwraca się na zastosowanie materiałów ogniochronnych. Jednym z takich materiałów jest pianka ognioodporna, która odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców oraz ochronie mienia. W poniższym artykule przyjrzymy się właściwościom pianki ognioodpornej, jej zastosowaniom oraz dowiemy się, jak wpływa ona na poprawę bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj dalej
silikonowanie w łazience

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak profesjonaliści uzyskują idealnie uszczelnione fugi oraz utrzymują łazienki wolne od pleśni? Kluczem do sukcesu jest stosowanie odpowiedniego silikonu sanitarnego. Poznaj tajniki wyboru i stosowania tego niezwykle przydatnego materiału, takich jak Silikon Sanitarny Stinger czy Silikon sanitarny Grafen, oraz dowiedz się, jak skutecznie uszczelnić fugi i przeciwdziałać pleśni w swoim domu.

Czytaj dalej