Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Masy uszczelniające, klejące

Chemia budowlana, którą wykorzystuje się m.in. do zabezpieczania powierzchni ścian przed wilgocią, to szereg produktów różniących się swoimi właściwościami. Przykładem są dekarskie masy uszczelniające. W zależności od stopnia oddziaływania niekorzystnych czynników środowiskowych, a także obciążeń mechanicznych, można wybierać spośród uszczelniaczy akrylowych, bitumicznych, kauczukowych czy poliuretanowych.

Poszczególne z nich przygotowaliśmy w poniższej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami i wyboru odpowiednich produktów do uszczelniania elementów konstrukcyjnych, uzupełniania pęknięć i nie tylko.

Sortuj wg:

Szeroki wybór mas uszczelniających

W asortymencie znaleźć można substancje przeznaczone do zastosowania na betonie, cegle, drewnie czy płytach kartonowo-gipsowych. Duży wybór mas uszczelniających pozwala dobrać produkty dopasowane do warunków wewnętrznych i zewnętrznych, a także konkretnych prac naprawczych i budowlanych.

Odkryj właściwości dostępnych artykułów i wybierz uszczelniacz dekarski, kauczukowy, akrylowy, poliuretanowy lub bitumiczny do różnych powierzchni.