Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Kołki do styropianu

Do mocowania materiałów służących do skutecznej izolacji cieplnej budynku o każdej porze roku przydatne będą akcesoria budowlane z tej kategorii. W sprzedaży dostępne są kołki do styropianu z trzpieniem plastikowym lub metalowym oraz kołki z długą strefą rozporu. Oferujemy opakowania zbiorcze zawierające 10, 20, 50 lub nawet 100 sztuk. Nie zabrakło tutaj także innych przydatnych dodatków - zaślepek ze styropianu grafitowego i białego oraz z wełny mineralnej, talerzyków dociskowych i frezów.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy kołki do styropianu w kilku wariantach. Różnią się między sobą długością i kolorem, a łączy je przede wszystkim wysoki poziom funkcjonalności. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzą się do mocowania izolacji cieplnej w różnych podłożach - w tym w betonie, cegle, pustakach i nie tylko.

Przykładamy dużą wagę do jakości asortymentu, by dostarczać klientom solidne artykuły budowlane o bardzo dobrych parametrach technicznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i składania zamówień na kołki do styropianu oraz inne akcesoria z tej kategorii.

Sortuj wg: