Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

O nas

Firma Certus Robert Rezler jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Mounter Professional Line na Dolnym Śląsku, która posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych produktów chemii budowlanej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku prowadzimy też sprzedaż chemii budowlanej innych marek, takich jak: Grafen ProfessionalPolychem SystemsStinger. Zajmujemy się także dostarczaniem profesjonalnej chemii motoryzacyjnej i warsztatowej marki Grafen Professional oraz wyroby branży kominkowej marki Hot-System. Wszystkie te produkty przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych wykonawców, doświadczonych mechaników jak i indywidualnych użytkowników.

Celem firmy jest zaspokojenie wszystkich oczekiwań naszych parterów handlowych, a obszarem działania obejmujemy cały kraj. Strategią firmy jest sprzedaż wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu niskich i bardzo konkurencyjnych cen. Sprawna a zarazem terminowa, szybka realizacja zamówień to nasz atut. Natomiast profesjonalizm, rzetelność i innowacyjność w obsłudze klientów to podstawa.

Jak sprzedajemy chemię budowlaną w Dzierżoniowie?

W naszym sklepie z chemią budowlaną w Dzierżoniowie stawiamy na różnorodność asortymentu oraz wysoką jakość produktów. Oferujemy szeroki wybór materiałów pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom w doborze najlepszych produktów i dzielić się z nimi naszą wiedzą. Zdając sobie sprawę, że czas to kluczowy czynnik w przypadku każdego projektu budowlanego, dbamy o szybką realizację zamówień oraz terminową dostawę chemii budowlanej. Oferujemy różne opcje dostawy, takie jak kurier, paczkomaty czy odbiór osobisty w naszym punkcie sprzedaży. Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, aby zagwarantować bezpieczny transport zakupionych materiałów.