Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Motoryzacja i warsztat

Mamy wszystko, czego możesz potrzebować przy naprawach swojego auta, skutera lub motocykla czy też różnych okołodomowych usterkach. Oferujemy bowiem zarówno sprawdzoną chemię, jak również takie akcesoria jak chociażby aluminiowe taśmy izolacyjne. Innymi słowy w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co może okazać się potrzebne w warsztacie. I to nie tylko prawdziwego fana motoryzacji.

Wśród oferowanych przez nas produktów poza taśmami izolacyjnymi znajdziesz także uniwersalne kleje oraz silikon wysokotemperaturowy, który sprawdza się również w przypadku instalacji spalinowych. Poza tym oferujemy również m.in. profesjonalny czyścik do pistoletów na piany poliuretanowe.

Uzupełniając naszą ofertę do warsztatu i dla miłośników motoryzacji stawiamy przede wszystkim na jakość. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie chemię i akcesoria renomowanych producentów, których produkty słyną z niezawodności i wydajności. Złóż zamówienie i uzupełnij swoje zapasy już dziś!

Sortuj wg: