Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Uszczelniacze silikonowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno uniwersalne uszczelniacze, jak również te stworzone z myślą o konkretnych zastosowaniach. W ofercie posiadamy bowiem m.in. silikony sanitarne, szklarskie, a także te przeznaczone do stosowania w przypadku wentylacji, klimatyzacji czy też ram okiennych i drzwi. Aby dać Ci pewność, że wykonane przez Ciebie spoiny i fugi będą trwałe, do sprzedaży oddajemy produkty cenionych na rynku marek, takich jak chociażby Grafen, Mounter czy Stinger. Spełniają one wszystkie niezbędne normy, zapewniając możliwie najlepszą przyczepność i elastyczność.

Formuła oferowanych przez nas silikonów zapewnia szybkie, proste i możliwie czyste spoinowanie oraz fugowanie. Wystarczy tylko wcześniej zadbać o odpowiednie przygotowanie powierzchni, a także dopasowane do potrzeb i oczekiwań cięcie końcówki aplikacyjnej.

Sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w uszczelniacze niezbędne do wykonania planowanych przez Ciebie prac. Bez względu na to, czy chodzi o montaż umywalki czy uszczelnianie instalacji wentylacyjnych lub kanałów dymowych.

Zalety silikonów od dystrybutora z Dzierżoniowa

Nasze silikony uszczelniające są niezwykle wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych – deszczu, śniegu, promieniowania UV i wahań temperatur. Nawet po długim czasie uszczelnienia nie tracą swojej funkcjonalności. Charakteryzują się doskonałą elastycznością i zdolnością do powrotu do swojego pierwotnego kształtu po rozciągnięciu czy skurczeniu. Dobrym przykładem jest silikon sanitarny Mounter. Silikony uszczelniające są również odporne na działanie wielu chemikaliów, co sprawia, że są idealnym materiałem do zastosowań przemysłowych. Stanowią też skuteczną izolację termiczną i akustyczną, a ponadto są niezwykle łatwe w aplikacji. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość produktu na powierzchnię, którą chcemy uszczelnić, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

Sortuj wg: