Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Pianki montażowe pistoletowe

Podczas wykonywania prac uszczelniających niezbędne są akcesoria oraz materiały pomocnicze do wypełniania elementów konstrukcji szkieletowych bądź uszczelniania okien i parapetów czy schodów. Należą do nich pianki montażowe szybkoschnące i niskoprężne wraz z pistoletem do aplikowania izolacji oraz czyścikiem.

W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy substancje o różnej specyfikacji technicznej do wielu zastosowań w budownictwie. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych produktów marki Tytan, Mounter lub Stinger.

Specyfika pianek montażowych z oferty Certus w Dzierżoniowie

Pianki montażowe to produkty wszechstronnego zastosowania. Dzięki swoim właściwościom, takim jak łatwość aplikacji, wytrzymałość czy izolacyjność, pianki te stały się nieodłącznym elementem wielu projektów. Poliuretanowe panki montażowe są stosowane w celu poprawy izolacji termicznej i akustycznej pomieszczeń. Dobrym przykładem jest pianka niskoprężna Mounter 70l. Struktura komórkowa pianek PUR pozwala im doskonale wypełniać wszelkie szczeliny i nierówności, zapewniając jednocześnie wysoką izolacyjność cieplną i dźwiękochłonność. Są więc powszechnie używane do uszczelniania okien i drzwi, a także do izolacji ścian działowych czy stropów. Pianki te są również odporne na wilgoć oraz pleśń, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność jako materiału izolacyjnego.

Sortuj wg:

Wielozadaniowe pianki szybkoschnące

Artykuły sprawdzonych producentów do instalacji elementów stolarki okiennej, wykonywania uszczelnień w systemach chłodzących lub izolacji przepustów rurowych zapewniają wysoką wytrzymałość na odkształcenia. Niskoprężna i szybkoschnąca pianka montażowa podlega szybkiemu utwardzeniu. Dzięki temu można błyskawicznie przystąpić do czynności wykończeniowych.

Już teraz wybierz odpowiednie materiały z akcesoriami, takimi jak czyścik oraz pistolet.