Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Piano-Klej do styropianu, fundamenty STINGER EPSXPS

Cena:22.99
Netto:18.69(Vat 23%)
Towar niedostępny
masz pytania?

Gotowy do użycia klej w postaci pianki w poręcznym pojemniku ciśnieniowym. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do typowych podłoży budowlanych - tynku, cegły betonu, drewna. W porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych schnie znacznie szybciej i mocniej przylega do podłoża. Pozwala to na mocowanie izolacji termicznej pewniej i szybciej. Eliminuje także konieczność stosowania pylących się zapraw, rozrabiania ich wodą, mieszania i transportu na rusztowania. Klej i postaci pianki jest wydajny, łatwy w stosowaniu oraz nie uciążliwy w składowaniu i transporcie. Jego stosowanie pozwalana oszczędność czasu i pieniędzy.

Zastosowanie:

Klej służy do błyskawicznego montażu płyt izolacyjnych wykonanych z polistyrenu (zarówno płyt tradycyjnych jak i ekstrudowanych) w systemach ociepleń metodą "lekką mokrą".

Uwagi:

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikać kontaktu z oczami i skórą.
  • Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
  • Nie wdychać oparów.
  • Nie palić podczas używania produktu.

Temperatura stosowania: 0°C/+35°C.
Temperatura pojemnika: +20°C.
Wydajność opakowania do 12m² - wydajność jest uzależniona od temperatury i wilgotności powietrza oraz od sposobu aplikacji.

Klej do styropianu Stinger Professional.

Odpowiednio wybrane kleje do materiałów budowlanych zapewniają mocne przytwierdzenie ich do powierzchni. Z tego powodu warto zdecydować się na preparaty dedykowane konkretnym nawierzchniom. Jednym z nich jest klej do styropianu. Pianka w aerozolu umożliwia precyzyjne zaaplikowanie. Warto postawić na taki produkt , ponieważ zwykłe kleje nie są w stanie zapewnić styropianowi tak zwanej przyczepności wstępnej. Środek o gorszej jakości z czasem może spowodować wygięcie materiału izolacyjnego, co z biegiem czasu zazwyczaj kończy się pęknięciem i utratą właściwości szczelnych. Profesjonalny klej do styropianu w piance XPS pozwala temu zapobiec, zapewniając wysoką efektywność powierzchni klejenia.

Pakowany po 12 sztuk w kartonie.

Piano-Klej do styropianu, fundamenty STINGER EPSXPS - Cechy
Cechy
Kod EAN5908287980877