Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Silikony

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno uniwersalne uszczelniacze, jak również te stworzone z myślą o konkretnych zastosowaniach. W ofercie posiadamy bowiem m.in. silikony sanitarne, szklarskie, a także te przeznaczone do stosowania w przypadku wentylacji, klimatyzacji czy też ram okiennych i drzwi. Aby dać Ci pewność, że wykonane przez Ciebie spoiny i fugi będą trwałe, do sprzedaży oddajemy produkty cenionych na rynku marek, takich jak chociażby Grafen, Mounter czy Stinger. Spełniają one wszystkie niezbędne normy, zapewniając możliwie najlepszą przyczepność i elastyczność.

Formuła oferowanych przez nas silikonów zapewnia szybkie, proste i możliwie czyste spoinowanie oraz fugowanie. Wystarczy tylko wcześniej zadbać o odpowiednie przygotowanie powierzchni, a także dopasowane do potrzeb i oczekiwań cięcie końcówki aplikacyjnej.

Sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w uszczelniacze niezbędne do wykonania planowanych przez Ciebie prac. Bez względu na to, czy chodzi o montaż umywalki czy uszczelnianie instalacji wentylacyjnych lub kanałów dymowych.

Sortuj wg: