Wyszukiwarka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od wartości zamówienia 300 zł.

Pianokleje i Kleje

Istnieją produkty, które są niezbędne do wykonania prac budowlanych i wykończeniowych. Takim przykładem są kleje, które pozwalają łączyć ze sobą wiele materiałów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. produkty montażowe. Sprawdzą się one zarówno w przypadku cegły, betonu, karton gipsu, jak i elementów wykonanych z drewna. Poza tym stawiamy na najlepsze artykuły, które gwarantują bardzo mocną przyczepność.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz także kleje przeznaczone do kominków, które pozwolą Ci np. przykleić sznur. Ich zaletą jest specyficzny skład, który zapewnia im wytrzymałość na trudne warunki, w tym bardzo wysoką temperaturę. Z tego względu możesz je również stosować w okolicach kuchenki czy grzejnika. Poza tym dostępne są u nas również produkty do styropianu, które schną w szybkim tempie. Znajdziesz także artykuły do sztukaterii, które pozwolą Ci wzbogacić swoją przestrzeń o niezwykłe dekoracje. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i wyboru produktów, których potrzebujesz.

Klej polimerowy Hybryda 50 w Świdnicy

Jeśli poszukujesz kleju polimerowego do styropianu w Świdnicy, koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty. Sprzedajemy wysokiej jakości kleje polimerowe do styropianu (w naszej ofercie znajdziecie też pianki montażowe), które są niezastąpionym narzędziem w budownictwie. Są to specjalistyczne produkty chemiczne, które mają na celu łączenie różnych materiałów izolacyjnych, takich jak styropian czy wełna mineralna. Są one wykonane z polimerów, czyli dużych cząsteczek zbudowanych z wielu mniejszych jednostek zwanych monomerami. Dzięki swojej strukturze chemicznej kleje te charakteryzują się wysoką przyczepnością i elastycznością.

Zalety kleju polimerowego do materiałów izolacyjnych z firmy Certus w Świdnicy

Kleje polimerowe do materiałów izolacyjnych cechują się bardzo dobrą przyczepnością zarówno do podłoża, jak i do materiałów izolacyjnych. Dzięki temu zapewniają trwałe i szczelne połączenie, które nie ulega uszkodzeniom nawet pod wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych. Kleje polimerowe są elastyczne, co oznacza, że mogą się swobodnie rozciągać i kurczyć wraz z ruchami podłoża. Jest to szczególnie ważne w przypadku budynków, które są narażone na duże obciążenia czy wahania temperatury. Elastyczność klejów polimerowych sprawia, że łączone elementy nie pękają ani nie odkształcają się pod wpływem naprężeń. Kolejną zaletą klejów polimerowych jest ich odporność na działanie wody i wilgoci. W przeciwieństwie do innych rodzajów klejów nie ulegają zniszczeniu na skutek zawilgocenia. Można więc je stosować nawet w miejscach narażonych na kontakt z wodą, takich jak łazienki czy piwnice.

Sortuj wg: